ZPRÁVY

October 26, 2018

Dnes 26.10.2018 vyšla nová píseň Hoří horizont

PÍSEŇ KE STAŽENÍ

October 10, 2018

26.10.2018 těsně před koncertním tour vychází nový singl “Hoří horiziont”

October 18, 2017

Křest knihy s následným autorským čtením s kytarou a autogramiádou proběhne v sobotu 2. prosince 2017 od 9.00 hodin ve velkém sále Městské knihovny v Praze.
Už samotný křest bude jedinečným zážitkemi díky speciálním hostům. Kmotrem knihy bude Maorská kulturní skupina WHAKAARI ROTORUA, která přijela z Nového Zélandu, aby knihu podpořila.

VSTUPENKY

October 16, 2017

25. listopadu 2017 vychází nová kniha DANIELA LANDY OBVŠENÍK . Jedná se o volné pokračování jeho prvotiny Všeník, tentokrát z prostředí Nového Zélandu: ,,Zatímco Všeník byl podivným deníkem z Bali, do kterého jsem nacpal všechno možné, tohle je pro změnu ještě podivnější obdeník z měsíčního pobytu v zemi zvané původním názvem Aotearoa.’’ Předobjednávky knihy budou možné již od 17. října na našem e-shopu se 15% slevou: eshop@da...

August 28, 2016

Na nových osobních stránkách je mnoho nového. Zcela nový design, web je rozdělen do několika sekcí (stránek) - ÚVOD, ZPRÁVY, TVORBA, VIDEO, FOTO, SPORT, KONTAKTY a OBCHOD. Sekce Tvorba je dále rozdělena na CD, DVD, MUZIKÁLY, FILM, DALŠÍ PROJEKTY a TEXTY. V Obchodě je nabídka nově rozdělena do kategorií OBCHOD, ČESKÁ KOLEKCE, LIMITOVANÁ EDICE a MOTIVAČNÍ KOLEKCE S RUNAMI.

Česká kolekce je zaměřena na výrobky pouze z české produk...

August 28, 2016

Zpěvák Daniel Landa s konečnou platností ruší velké koncerty ŽITO TOUR DOJEZD. Všem, co si zakoupili na tyto koncerty vstupenky, se vrací vstupné. Pokud se ještě někdo stále neobrátil na instituci, která mu lístek prodala, nechť tak neprodleně  učiní. Koncerty jsou zrušeny a nebudou nahrazeny žádnými jinými koncerty. Děkujeme za pochopení, realizační tým.

Please reload

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon