ZPRÁVY

Nový film Tacho


Tacho je nový film partnerské a umělecké dvojice Mirjam a Daniela Landových, který budete moci vidět v kinech od 2.12.2010.

Film je černá komedie o osudovém vztahu dvou lidí a jejich životním závodu. V atraktivním prostředí automobilové rallye není nouze o napětí, adrenalin, silné motory a touhu po vítězství, ale také o řadu tragikomických situací. Režisérka vsadila i na slibné mezinárodní herecké obsazení.

Daniel Landa k Tacho složil hudbu. Soundtrack, složený z několika zcela nových písní a scénické hudby, bude v obchodech k dostání od 29.11.2010.

Na soundtracku k filmu budou dvě verze titulní skladby, stejně jako měl film dva názvy - pracovní název byl Dotkni se duhy. K druhé verzi písně Tacho již můžete vidět videoklip.

Uskuteční se několik předpremiér (Brno - 25.11., Nitra 29.11., Bratislava - 30.11.). Slavnostní premiéra proběhne v Praze 1.12. a ve všech kinech bude Tacho od 2.12.2010. Hrají: Daniel Landa, Olga Lounová, George Nicolas, Roman Pomajbo, Martin Havelka, Christopher Rithin, Julian Pindar, Rudolf Hrušínský, Kamila Magálová, Rudolf Hrušínský ml., Daniel Dangl, Timothy Otis, Robert Dern a další

REŽIE: Mirjam Landa, NÁMĚT a SCÉNÁŘ: Mirjam Landa, Daniel Landa, KAMERA: Tomáš Kobolka, HUDBA: Daniel Landa, PRODUCENT: Mirjam Landa, 2LANDA s.r.o.

www.tachomovie.com

#Zpravy

Archiv